Business English – sposób na sukces!

Business English – sposób na sukces!

Dla osób, które zamierzają podjąć nowe wyzwania zawodowe, wprowadzić przedsiębiorstwo na arenę międzynarodową lub realizować projekty przy współpracy z kontrahentami z zagranicy, kurs Business English będzie idealnym wyborem. Język angielski jest dzisiaj podstawą, jeżeli chodzi o relacje biznesowe i powinien zostać opanowany w odpowiednim stopniu, co stworzy sprzyjające warunki dla rozwoju firmy i jednostki. Zapraszamy do kontaktu i podjęcia kursu językowego, który w zależności od potrzeb przygotuje do prowadzenia negocjacji, tworzenia prezentacji, reprezentowania organizacji za granicą oraz do wielu innych zadań kluczowych przy prowadzeniu biznesu. Działamy w takich miastach, jak Warszawa, Kraków i Katowice, gdzie znajdują się nasze stacjonarne punkty. Z myślą o osobach zapracowanych przygotowaliśmy ofertę kursu angielskiego z dojazdem do Klienta, która wiąże się nie tylko z dużą wygodą, ale również ze znaczną oszczędnością czasu. Zapraszamy do współpracy Klientów indywidualnych i firmy.

Odpowiedź na indywidualne potrzeby!

Wiemy, że nasi Klienci uczą się języka nie tylko po to, aby podnieść swoje kwalifikacje, zrealizować osobiste ambicje lub pomóc rozwijać się firmie… Business English to przede wszystkim sposób na efektywną komunikację w codziennych, branżowych sytuacjach. Dlatego zamiast wielogodzinnych spotkań o nudnej i powtarzalnej formule, na których ćwiczone są znane zwroty i sposoby porozumiewania się, proponujemy wysoki poziom indywidualizacji kursu, w ramach każdej z wybranych opcji (czy to będzie kurs z zakresu szlifowania kontaktu z zagranicznym klientem, czy kurs HR). Cenimy czas naszych Klientów, dlatego skupiamy się na dokładnej diagnozie deficytów językowych. Dzięki temu każdorazowo nasza propozycja, jeśli chodzi o program kursu (i to niezależnie od tego, czy odbywa się on indywidualnie, czy w grupach) jest odpowiedzią na konkretne potrzeby.

Dodatkowo nasza oferta dojazdowa pozwala na naukę języka nawet wtedy, gdy nasi Klienci są wyjątkowo zapracowani i liczy się dla nich każda minuta. Bez względu na to, czy miejscem Państwa zamieszkania są Katowice lub Kraków – zapewniamy wyjątkowo szeroki wachlarz możliwości, zarówno jeśli chodzi o terminy, jak i szczegóły programu kursów. Również styl pracy naszych lektorów zależy od potrzeby konkretnych Klientów, chcemy bowiem, aby ćwiczony z nami język przydał się w ich rzeczywistej codziennej pracy i był kluczem do sukcesu zawodowego. Dlatego zdecydowaliśmy się na bardzo zróżnicowane kursy o stosunkowo wąskiej specjalizacji.

Business English na co dzień w firmie

Dziś już nikt nie wątpi, że w wielu branżach Business English jest po prostu niezbędny. I nie chodzi tu jedynie o to, aby posługiwać się nim dość swobodnie. Wobec narastającej na rynku międzynarodowej konkurencji, wyróżnimy się jedynie wtedy, gdy będziemy w języku wyjątkowo biegli. Dlatego właśnie oferujemy kursy tak ściśle dopasowane do konkretnych potrzeb Klienta.

Część osób sądzi, że zamiast inwestycji w kurs, efektowniej uczyć się języka samodzielnie. Nie jest to prawda i to co najmniej z kilku powodów. Po pierwsze sami nie dość precyzyjnie jesteśmy w stanie określić nasze braki, a tym samym nasza nauka w dużej części będzie chybiona. Po drugie zaś należy pamiętać, jak ważne jest doświadczenie. Trudno o wypraktykowanie sprawnej komunikacji w języku obcym bez interakcji, szczególnie, że z zagranicznymi klientami w biznesie często wypada utrzymywać nie tylko kontakty bezpośrednie, ale także telefoniczne. A tu łatwiej o nieporozumienia czy niedopowiedzenia, których unikniemy, jeśli opanujemy język danej branży perfekcyjnie!

Wybierając Business English, nasi Klienci uczą się negocjacji, a także pisania formalnych maili czy tradycyjnej korespondencji w sposób wysoce profesjonalny. Duży nacisk kładziemy na szlifowanie wykorzystywania umiejętności językowych w konkretnych sytuacjach biznesowych, a więc ściśle dopasowanych do stanowiska pracy naszych Klientów.

Zapraszamy do kontaktu z nami, chociażby w celu zapoznania się bliżej z rzeczywistymi możliwościami naszej oferty!

The Specialist - oferta szyta na miarę

Szkolenia dla firm i korporacji

Zajęcia skierowane są do pracowników firm, korporacji i instytucji, które chcą przełamać bariery związane trudnościami komunikacyjnymi – nie tylko wewnątrz przedsiębiorstwa, ale i w ramach międzynarodowej współpracy.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Szkolenia specjalistyczne

Osobną grupę w ofercie naszych szkoleń stanowią  szkolenia branżowe i specjalistyczne. Są to szkolenia zawodowe ściśle powiązane ze słownictwem i tematyką dla specjalistów z wybranych branż, którzy chcieliby dokształcić się w języku obcym.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Szkolenia dla kadry menadżerskiej

Zapraszamy managerów do skorzystania z 3-dniowych, wyjazdowych szkoleń językowych opartych na Case Studies – biznesowych przykładach firm i ich problemów, w których to sytuacjach kursanci od początku ćwiczą sprawności językowe.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Business English

Wybierając Business English, nasi Klienci uczą się negocjacji, a także pisania formalnych maili czy tradycyjnej korespondencji w sposób wysoce profesjonalny.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Academic English

Kurs Academic English przeznaczony jest dla osób, które mają w swoich planach studia anglojęzycznym uniwersytecie lub innej placówce szkolnictwa wyższego oferującej studia magisterskie.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Audyt językowy

Audyt językowy to proces dokładnej oceny sprawności językowych pracowników w firmie, dający możliwości lepszego kierowania rozwojem kadry pracowniczej.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Coaching językowy na stanowisku pracy

Spersonalizowana forma nauki języka obcego o charakterze emocjonalno -społeczno -poznawczym, w który to procesie angażujemy zmysły, rozum i emocje aby uczyć się w oparciu o zdobytą wiedzę i zainteresowania danej osoby.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ