Szkolenia dla firm i korporacji

Szkolenia dla firm i korporacji

Kraków, Katowice oraz Warszawa – w tych miastach mogą Państwo skorzystać z naszych usług obejmujących szkolenia językowe dla firm. Zajęcia skierowane są do pracowników firm, korporacji i instytucji, które chcą przełamać bariery związane trudnościami komunikacyjnymi – nie tylko wewnątrz przedsiębiorstwa, ale i w ramach międzynarodowej współpracy. W kwestii takiej jak specjalistyczne szkolenia językowe dla firm, proponujemy kursy z wielu różnych dziedzin. Legal English i Medical English to tylko niektóre z nich.

Oferujemy również programy skierowane do pracowników gastronomii, turystki, budownictwa czy księgowości, a w ramach szkoleń technicznych nauczamy języka angielskiego w branżach takich jak np. telekomunikacja, górnictwo oraz inżynieria materiałowa. Interesuje Państwa nauka języka angielskiego biznesowego? Szkolenia językowe dla firm to doskonały wybór, będący długoterminową inwestycją w kadry. Tego typu kursy w efektywny sposób rozwijają umiejętność posługiwania się technicznym językiem angielskim, zwiększając zasób słownictwa i pojęć funkcjonujących w danej dziedzinie. Są przy tym maksymalnie skoncentrowane na poszczególnych Klientach, pozwalając na skuteczne spełnienie ich oczekiwań.

Jeśli szukają Państwo sprawdzonych szkoleń specjalistycznych z języka angielskiego, Warszawa jest jednym z miast, gdzie z powodzeniem można skorzystać z naszej oferty. Katowice oraz Kraków to kolejne miejsca, w których organizujemy kursy – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy w wyborze szkolenia spełniającego Państwa potrzeby.

The Specialist - oferta szyta na miarę

Szkolenia dla firm i korporacji

Zajęcia skierowane są do pracowników firm, korporacji i instytucji, które chcą przełamać bariery związane trudnościami komunikacyjnymi – nie tylko wewnątrz przedsiębiorstwa, ale i w ramach międzynarodowej współpracy.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Szkolenia specjalistyczne

Osobną grupę w ofercie naszych szkoleń stanowią  szkolenia branżowe i specjalistyczne. Są to szkolenia zawodowe ściśle powiązane ze słownictwem i tematyką dla specjalistów z wybranych branż, którzy chcieliby dokształcić się w języku obcym.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Szkolenia dla kadry menadżerskiej

Zapraszamy managerów do skorzystania z 3-dniowych, wyjazdowych szkoleń językowych opartych na Case Studies – biznesowych przykładach firm i ich problemów, w których to sytuacjach kursanci od początku ćwiczą sprawności językowe.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Business English

Wybierając Business English, nasi Klienci uczą się negocjacji, a także pisania formalnych maili czy tradycyjnej korespondencji w sposób wysoce profesjonalny.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Academic English

Kurs Academic English przeznaczony jest dla osób, które mają w swoich planach studia anglojęzycznym uniwersytecie lub innej placówce szkolnictwa wyższego oferującej studia magisterskie.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Audyt językowy

Audyt językowy to proces dokładnej oceny sprawności językowych pracowników w firmie, dający możliwości lepszego kierowania rozwojem kadry pracowniczej.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Coaching językowy na stanowisku pracy

Spersonalizowana forma nauki języka obcego o charakterze emocjonalno -społeczno -poznawczym, w który to procesie angażujemy zmysły, rozum i emocje aby uczyć się w oparciu o zdobytą wiedzę i zainteresowania danej osoby.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ