Szkolenia prawnicze po angielsku

Szkolenia prawnicze po angielsku

Legal english Warszawa – szkolenia prawnicze po angielsku

Zapraszamy na szkolenia prawnicze po angielsku. W programie szkoleń legal english Warszawa oferujemy Państwu:

 • Struktura sądownictwa
 • Podmioty prawa
 • Pełnomocnictwa, przedstawicielstwa
 • Prawo cywilne
 • Czynności prawne
 • Własność, Służebności, Użytkowanie, Zastaw.
 • Kontrakty, Umowy, Sprzedaż, Darowizna
 • Międzynarodowe Prawo Publiczne
 • Prawo Europejskie
 • Konstytucja
 • Zlecenie, Mandat
 • Typy Spółek
 • Prawo Powszechne
 • Prawo Pracy

 

Szkolenie legal english Warszawa, to skuteczny i efektywny sposób na podniesienie umiejętności językowych oraz powiększenie zasobu słownictwa związanego z branżą prawniczą. Wszystkich Klientów zainteresowanych naszymi szkoleniami legal english zapraszamy do kontaktu: office@thespecialist.pl

Wśród kursów językowych dedykowanych firmom znajdą Państwo ofertę szkoleń specjalistycznych. Jednym z nich jest szkolenie z Legal English. Angielski prawniczy to doskonały sposób na praktyczne rozwijanie umiejętności językowych, jakie są niezbędne w branży prawniczej.

Legal English – dla kogo?

Komu przyda się język angielski prawniczy? Oferowane przez nas szkolenia to propozycja dla firm, które pragną zainwestować w pracowników i zwiększyć ich kompetencje językowe. Zajęcia prowadzone w języku angielskim skierowane są do osób związanych zawodowo z branżą prawniczą. Prawnicy, adwokaci, radcy prawni, aplikanci sądowi, notariusze czy pracownicy działów prawnych – to dla nich przygotowaliśmy plan kursu obejmującego m.in. zagadnienia prawa cywilnego, europejskiego, prawa pracy i prawa powszechnego. Szkolenie porusza także kwestie dotyczące struktury sądownictwa, podmiotów prawa, czynności prawnych itp.

Angielski prawniczy – korzyści

Specjalistyczne szkolenia z języka angielskiego, prowadzone w miastach takich jak Kraków, Katowice i Warszawa, stanowią sposób na podniesienie kwalifikacji pracowników i rozwój kancelarii. W efektywny sposób zwiększają zasób branżowego słownictwa, pozwalając na bezproblemową komunikację z zagranicznymi kontrahentami i klientami. Umożliwiają negocjowanie warunków współpracy, zawieranie umów, zrozumiałe wyjaśnianie przepisów prawa czy też prowadzenie korespondencji. Język angielski prawniczy pozwala również na swobodne korzystanie z obcojęzycznych publikacji oraz ich analizę, wspierając rozwój pracowników. Jego znajomość przekłada się na zwiększenie konkurencyjności firmy i możliwość świadczenia skutecznej pomocy prawnej również osobom obcojęzycznym.

Szkolenie rozwijające język angielski prawniczy pozwala na sprawne poruszanie się w specjalistycznej terminologii stosowanej na co dzień w branży prawniczej. Jednocześnie ułatwia opanowanie poprawnej wymowy i nabranie pewności w posługiwaniu się językiem obcym. Oferowane przez nas szkolenie doskonalące angielski prawniczy obejmuje teorię i praktykę, w skuteczny sposób zwiększając kompetencje pracowników.

Jeśli interesują Państwa kursy z języka angielskiego prawniczego, Warszawa jest jednym z miast, w których można skorzystać z naszej oferty. Oferujemy także szkolenia w miastach takich jak Kraków i Katowice – dzięki specjalistycznemu szkoleniu prawniczemu po angielsku usystematyzują Państwo dotychczasową wiedzę, a także uzupełnią ją o niezbędną w codziennej pracy terminologię i struktury obowiązujące w języku formalnym. Zapraszamy do kontaktu!

The Specialist - oferta szyta na miarę

Szkolenia dla firm i korporacji

Zajęcia skierowane są do pracowników firm, korporacji i instytucji, które chcą przełamać bariery związane trudnościami komunikacyjnymi – nie tylko wewnątrz przedsiębiorstwa, ale i w ramach międzynarodowej współpracy.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Szkolenia specjalistyczne

Osobną grupę w ofercie naszych szkoleń stanowią  szkolenia branżowe i specjalistyczne. Są to szkolenia zawodowe ściśle powiązane ze słownictwem i tematyką dla specjalistów z wybranych branż, którzy chcieliby dokształcić się w języku obcym.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Szkolenia dla kadry menadżerskiej

Zapraszamy managerów do skorzystania z 3-dniowych, wyjazdowych szkoleń językowych opartych na Case Studies – biznesowych przykładach firm i ich problemów, w których to sytuacjach kursanci od początku ćwiczą sprawności językowe.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Business English

Wybierając Business English, nasi Klienci uczą się negocjacji, a także pisania formalnych maili czy tradycyjnej korespondencji w sposób wysoce profesjonalny.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Academic English

Kurs Academic English przeznaczony jest dla osób, które mają w swoich planach studia anglojęzycznym uniwersytecie lub innej placówce szkolnictwa wyższego oferującej studia magisterskie.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Audyt językowy

Audyt językowy to proces dokładnej oceny sprawności językowych pracowników w firmie, dający możliwości lepszego kierowania rozwojem kadry pracowniczej.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Coaching językowy na stanowisku pracy

Spersonalizowana forma nauki języka obcego o charakterze emocjonalno -społeczno -poznawczym, w który to procesie angażujemy zmysły, rozum i emocje aby uczyć się w oparciu o zdobytą wiedzę i zainteresowania danej osoby.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ