Szkolenia stacjonarne

Oferta szkoleń stacjonarnych dla firm

W naszej ofercie wyszczególnić można również takie szkolenia jak:

Successful managers – intensywne szkolenie językowe dla managerów, gdzie szczególną troskę przykładamy do rozwoju umiejętności typowych dla Business English : negocjacji, przygotowywania i przeprowadzania prezentacji, prowadzenia spotkań, komunikacji biznesowej i tematyki biznesu branżowego.

Fluent Business English Communication – dla wszystkich tych którzy chcą swobodnie i poprawnie wypowiadać się funkcjonując w środowisku biznesowym.

Business English for Telephoning – prowadzenie i bezstresowe opanowanie rozmów telefonicznych w języku obcym, dopasowanie się do różnych akcentów w środowisku biznesowym.

Client management – dla tych wszystkich którzy maja kontakt z klientem i dla których wartość nadrzędną stanowi profesjonalna i językowo poprawna obsługa klienta.

Coaching językowy na stanowisku pracy – to stosunkowo najbardziej intensywny program szkolenia Business English ściśle dopasowany do stanowiska pracy, słownictwo i struktury są dobrane do charakteru wykonywanej pracy.

Rekruter Językowy – oferta dla działów HR.

Angielski z dojazdem – specjalnie na potrzeby osób bardzo zapracowanych przedstawiamy ofertę z dojazdem.

Konwersacje biznesowe – ciszące się dużą popularnością ze względu na intensywna komunikację w ramach Business English.

Kursy językowe w korporacjach

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą kursów językowych business english Katowice, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Program każdego szkolenia, może być dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń językowych realizowanych przez naszą firmę, a przekonacie się Państwo, że jest ona rozległa i nad wyraz zróżnicowana. Obejmuje kurs Business English w różnych wariantach, co pozwala naszym Klientom dobrać model nauczania optymalny dla ich możliwości i preferencji. Atutem naszej oferty jest również to, iż jesteśmy obecni w trzech dużych, polskich miastach, co umożliwia podjęcie kursu w dogodnej dla siebie lokalizacji. W centralnej części kraju jest to Warszawa, osoby z południa Polski, które chcą podjąć kurs Business English, z pewnością zainteresują Kraków i Katowice.

Obierz dobry kurs!

The Specialist - oferta szyta na miarę

Szkolenia dla firm i korporacji

Zajęcia skierowane są do pracowników firm, korporacji i instytucji, które chcą przełamać bariery związane trudnościami komunikacyjnymi – nie tylko wewnątrz przedsiębiorstwa, ale i w ramach międzynarodowej współpracy.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Szkolenia specjalistyczne

Osobną grupę w ofercie naszych szkoleń stanowią  szkolenia branżowe i specjalistyczne. Są to szkolenia zawodowe ściśle powiązane ze słownictwem i tematyką dla specjalistów z wybranych branż, którzy chcieliby dokształcić się w języku obcym.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Szkolenia dla kadry menadżerskiej

Zapraszamy managerów do skorzystania z 3-dniowych, wyjazdowych szkoleń językowych opartych na Case Studies – biznesowych przykładach firm i ich problemów, w których to sytuacjach kursanci od początku ćwiczą sprawności językowe.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Business English

Wybierając Business English, nasi Klienci uczą się negocjacji, a także pisania formalnych maili czy tradycyjnej korespondencji w sposób wysoce profesjonalny.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Academic English

Kurs Academic English przeznaczony jest dla osób, które mają w swoich planach studia anglojęzycznym uniwersytecie lub innej placówce szkolnictwa wyższego oferującej studia magisterskie.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Audyt językowy

Audyt językowy to proces dokładnej oceny sprawności językowych pracowników w firmie, dający możliwości lepszego kierowania rozwojem kadry pracowniczej.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Coaching językowy na stanowisku pracy

Spersonalizowana forma nauki języka obcego o charakterze emocjonalno -społeczno -poznawczym, w który to procesie angażujemy zmysły, rozum i emocje aby uczyć się w oparciu o zdobytą wiedzę i zainteresowania danej osoby.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ