Szkolenia specjalistyczne

Osobną grupę w ofercie naszych szkoleń stanowią  szkolenia branżowe i specjalistyczne. Są to szkolenia zawodowe ściśle powiązane ze słownictwem i tematyką dla specjalistów z wybranych branż, którzy chcieliby dokształcić się w języku obcym.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

W ramach szkoleń technicznych proponujemy Państwu ramowy program

 • Górnictwo
 • Hutnictwo metali i szkła
 • Elektronika, Automatyka
 • Telekomunikacja
 • Energetyka
 • Motoryzacja
 • Kolejnictwo
 • Budownictwo
 • Inżynieria materiałowa
 • Włókiennictwo
 • Poligrafia

Szkolenia językowe dla firm mogą obejmować różnego rodzaju zajęcia. Tych z Państwa, którzy pragną zwiększyć kompetencje językowe o słownictwo czy zwroty typowo branżowe, zapraszamy na specjalistyczne szkolenia językowe dla firm.

Znajomość języka angielskiego jest dziś w świecie biznesu niemal nieodzownym warunkiem sukcesu. Umiejętności w tym zakresie wymaga się zarówno od pracowników wysokiego, jak i niższego szczebla. Kompetencje wynikające ze znajomości angielskiego języka biznesowego oraz branżowego wywierają pozytywny wpływ na wizerunek firmy na rynku, a także jej konkurencyjność, pozwalając na swobodną komunikację z zagranicznymi kontrahentami. Specjalistyczne szkolenia językowe dla firm to szczególny rodzaj kursów – szkolenia przeznaczone dla specjalistów poszczególnych branż, które obejmują swoją tematyką określony zakres zagadnień i prowadzone są w języku angielskim.

Szkolenia językowe w The Specialist

Kraków, Katowice oraz Warszawa – w tych miastach mogą Państwo skorzystać z naszych usług obejmujących szkolenia językowe dla firm. Zajęcia skierowane są do pracowników firm, korporacji i instytucji, które chcą przełamać bariery związane trudnościami komunikacyjnymi – nie tylko wewnątrz przedsiębiorstwa, ale i w ramach międzynarodowej współpracy.

W kwestii takiej jak specjalistyczne szkolenia językowe dla firm, proponujemy kursy z wielu różnych dziedzin. Legal English i medical english to tylko niektóre z nich. Oferujemy również programy skierowane do pracowników gastronomii, turystki, budownictwa czy księgowości, a w ramach szkoleń technicznych nauczamy języka angielskiego w branżach takich jak np. telekomunikacja, górnictwo oraz inżynieria materiałowa.

Interesuje Państwa nauka języka angielskiego biznesowego? Szkolenia językowe dla firm to doskonały wybór, będący długoterminową inwestycją w kadry. Tego typu kursy w efektywny sposób rozwijają umiejętność posługiwania się technicznym językiem angielskim, zwiększając zasób słownictwa i pojęć funkcjonujących w danej dziedzinie. Są przy tym maksymalnie skoncentrowane na poszczególnych Klientach, pozwalając na skuteczne spełnienie ich oczekiwań.

Jeśli szukają Państwo sprawdzonych szkoleń specjalistycznych z języka angielskiego, Warszawa jest jednym z miast, gdzie z powodzeniem można skorzystać z naszej oferty. Katowice oraz Kraków to kolejne miejsca, w których organizujemy kursy – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy w wyborze szkolenia spełniającego Państwa potrzeby.