Szkolenia prawnicze po angielsku

Legal english Warszawa – szkolenia prawnicze po angielsku  

Zapraszamy na szkolenia prawnicze po angielsku. W programie szkoleń legal english Warszawa oferujemy Państwu:  

 1. Struktura sądownictwa  

 1. Podmioty prawa  

 1. Pełnomocnictwa, przedstawicielstwa  

 1. Prawo cywilne  

 1. Czynności prawne  

 1. Własność, Służebności, Użytkowanie, Zastaw.  

 1. Kontrakty, Umowy, Sprzedaż, Darowizna  

 1. Międzynarodowe Prawo Publiczne  

 1. Prawo Europejskie  

 1. Konstytucja  

 1. Zlecenie, Mandat  

 1. Typy Spółek  

 1. Prawo Powszechne  

 1. Prawo Pracy  

Szkolenie legal english Warszawa, to skuteczny i efektywny sposób na podniesienie umiejętności językowych oraz powiększenie zasobu słownictwa związanego z branżą prawniczą. Wszystkich Klientów zainteresowanych naszymi szkoleniami legal english zapraszamy do kontaktu: office@thespecialist.pl  

Wśród kursów językowych dedykowanych firmom znajdą Państwo ofertę szkoleń specjalistycznych. Jednym z nich jest szkolenie z Legal English. Angielski prawniczy to doskonały sposób na praktyczne rozwijanie umiejętności językowych, jakie są niezbędne w branży prawniczej.

Legal English – dla kogo?

Komu przyda się język angielski prawniczy? Oferowane przez nas szkolenia to propozycja dla firm, które pragną zainwestować w pracowników i zwiększyć ich kompetencje językowe. Zajęcia prowadzone w języku angielskim skierowane są do osób związanych zawodowo z branżą prawniczą. Prawnicy, adwokaci, radcy prawni, aplikanci sądowi, notariusze czy pracownicy działów prawnych – to dla nich przygotowaliśmy plan kursu obejmującego m.in. zagadnienia prawa cywilnego, europejskiego, prawa pracy i prawa powszechnego. Szkolenie porusza także kwestie dotyczące struktury sądownictwa, podmiotów prawa, czynności prawnych itp.

Angielski prawniczy – korzyści

Specjalistyczne szkolenia z języka angielskiego, prowadzone w miastach takich jak Kraków, Katowice i Warszawa, stanowią sposób na podniesienie kwalifikacji pracowników i rozwój kancelarii. W efektywny sposób zwiększają zasób branżowego słownictwa, pozwalając na bezproblemową komunikację z zagranicznymi kontrahentami i klientami. Umożliwiają negocjowanie warunków współpracy, zawieranie umów, zrozumiałe wyjaśnianie przepisów prawa czy też prowadzenie korespondencji. Język angielski prawniczy pozwala również na swobodne korzystanie z obcojęzycznych publikacji oraz ich analizę, wspierając rozwój pracowników. Jego znajomość przekłada się na zwiększenie konkurencyjności firmy i możliwość świadczenia skutecznej pomocy prawnej również osobom obcojęzycznym.

Szkolenie rozwijające język angielski prawniczy pozwala na sprawne poruszanie się w specjalistycznej terminologii stosowanej na co dzień w branży prawniczej. Jednocześnie ułatwia opanowanie poprawnej wymowy i nabranie pewności w posługiwaniu się językiem obcym. Oferowane przez nas szkolenie doskonalące angielski prawniczy obejmuje teorię i praktykę, w skuteczny sposób zwiększając kompetencje pracowników.

Jeśli interesują Państwa kursy z języka angielskiego prawniczego, Warszawa jest jednym z miast, w których można skorzystać z naszej oferty. Oferujemy także szkolenia w miastach takich jak Kraków i Katowice – dzięki specjalistycznemu szkoleniu prawniczemu po angielsku usystematyzują Państwo dotychczasową wiedzę, a także uzupełnią ją o niezbędną w codziennej pracy terminologię i struktury obowiązujące w języku formalnym. Zapraszamy do kontaktu!